Всі ми любимо подорожувати, цінуємо яскраві емоції і незабутні враження. Головними помічниками в непростій справі організації гарного відпочинку є туристичні фірми.

Туристична агенція Мандрівник пропонує найбільший вибір країн для відпочинку за найдешевшими цінами. У нас Ви зможете знайти бажаний тур за низькою ціною, але з найкращими умовами.

Сьогодні характерний широкий вибір привабливих пропозицій і захоплюючих маршрутів, які ведуть мандрівників в різні країни світу. Крім власне підбору турів для відпочинку, ми надаємо  численні додаткові послуги з допомоги оформлення віз, викупу гарячих путівок, організації екскурсій, оформлення страхових полісів, придбання автобусних та авіаквитків, квитків на чартери, бронювання готелів і так далі.

Зателефонуйте або напишіть нам і наші менеджери організують для Вас відпочинок про який завжди мріяли Ви і Ваша сім’я. Вже багато років ми співпрацюємо з такими країнами, як: Туреччина, Єгипет, АОЕ, Таїланд, Англія, США, Канада,Болгарія, Грузія, Греція, Угорщина, Іспанія, Італія, Литва, Латвія, Нідерланди, Польща, Словаччина, Франція, Австрія, Чорногорія, та з провідними тур операторами країни.

Також є можливість придбати будь яку з послуг он-лайн на нашому сайті.

Якщо Ви мрієте про відпочинок на території України, тоді Вам теж до нас. Ми організуємо незабутні канікули в Карпатах, Львові, Трускавці, Моршині, Києві, Одесі, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Мукачеву, Ужгороді, на озері Синевир та інших містах України.

У нас на сайті постійно з’являються гарячі тури як закордон, так і по всій Україні. Наша агенція з радістю допоможе з організацією Вашого дозвілля: екскурсії в замки, відвідування музеїв, подорожі містами, походи в гори, паломницькі тури, і так далі.

Переваги співпраці з нами:

– багаторічний досвід роботи в сфері туризму;

– яким би не був тур, складним або простим, пізнавальним або розважальним, в дорогому або в економ сегменті, ми вкладаємо в роботу нашу душу;

– ми пропонуємо авторські тури, які коригуємо під кожного клієнта індивідуально;

– повний супровід, від оформлення візи до організації всього відпочинку.

Команда наших професійних спеціалістів допоможе Вам з вибором туру, відпочинку чи екскурсії, надасть Безкоштовну консультацію та допоможе з оформлення будь яких документів.