ТУРИ УКРАЇНОЮ

Екскурсії Україною

Відпочинок у Карпатах

karpaty

Відкрийте для себе Україну, разом з туристичною агенцією Мандрівник.

Гарна та мальовнича природа, унікальні пам’ятки архітектури, величні гори та водоспади, заповідні зони, все це подарує Вам незабутні враження.  Ви будете здивовані тим, як багато є незвіданих і цікавих куточків нашої неньки України!

Величні Карпати та колоритна Західна Україна ваблять туристів, на любителів пляжного відпочинку чекає перлина біля моря – Одеса. Українська Венеція і Поліський Стоунхендж, мальовничі каньйони й найбільша у Європі пустеля, унікальні солоні озера і термальні джерела – все це і не тільки є в Україні. Ми зможемо Вас здивувати.
Унікальні фортифікаційні споруди і замки України, не раз увічнені в кінематографії, вражають уяву, чарівні парки та заповідники створені для прогулянок, старі церкви й костели готові поділиться з Вами своїми легендами та таємницями.

Серед турів є: групові та індивідуальні, збірні тури з фіксованими датами, тури вихідного дня, тури для дітей та дорослих, романтичні і активні тури, кулінарні та тури в етнічному стилі… Туризм в Україні шалено розвивається, і ми разом з Мандрівником раді внести свій вклад у цей процес! Обирайте екскурсії по Україні, пізнавайте свою країну і закохуйтесь у неї все сильніше!

Туристична агенція Мандрівник.