виберіть вид транспорту із випадаючого списку
напишіть тут своє запитання
Звідки вирушаємо
куди їдемо
виберіть кількість сторін

Купити квиток в Інтернеті тепер не складає жодних труднощів. Це зекономить Ваш час та кошти.

Купівля квитка в Інтернеті – це завжди дешевше, ніж в касах аеропортів, залізничних вокзалів чи автовокзалів. Ми укладаємо заради Вашого блага прямі договори з перевізниками і отримуємо найдешевші тарифи на квитки.

Система шукає рейси на Ваші дати у всіх компаніях, а потім пропонує Вам вибрати підходящий за ціною і часом проведеним в дорозі.

Подорожі та покупка квитків з нами – це завжди зручно і безпечно.

Потрібний квиток на автобус, поїзд чи літак? Ми з радістю Вам допоможемо.

Виберіть місто відправки та прибуття, заплановану дату поїздки і ми знайдемо для Вас оптимальний варіант, який буде вигідним, швидким та комфортним.

Кожного місяця відкривають нові рейси, тому постійно оновлюйте дані. Ми співпрацюємо з найбільшими компаніями перевізників як автобусних, залізничних, так і авіаліній. Тому у нас на сайті Ви знайдете усі можливі рейси.

Як отримати квиток після замовлення?

Сучасні квитки – електронні, і їх досить просто роздрукувати перед рейсом. Бронювання квитків через мережу  Інтернет зручно не тільки пасажирам, а й самим перевізникам – вони можуть зменшити витрати, наприклад, на утримання додаткових кас та офісів.

Чому варто купити квитки саме у нас?

Наші менеджери допоможуть Вам не тільки з вибором найкращого перевізника, але й запропонують підготовку документів на візу в будь-яку країну, тур для відпочинку в країні про яку Ви завжди мріяли. Тільки у нас Ви зможете знайти все необхідне.

Туристична агенція Мандрівник – це найбільший пошуковий портал по всіх компаніях, які здійснюють доставку пасажирів в необхідне місце, як наземним шляхом, так і повітряним. Коли Ви приходите в касу, там пропонують обмежений вибір квитків тільки тих компаній з якими вони співпрацюють. Ми ж пропонуємо вибір по всіх компаніях України та світу. На нашому сайті Ви знайдете дешевий квиток в необхідне місце.